18 Şubat 2013

Ttnet Para İadesi Yapılmadı!

Bir kaç sene önce Türk Telekom internet abonesi idim. Ancak sonrasında aboneliğimi iptal ettirdim. Bir iki hafta önce iptal ettirdiğim aboneliğe ait 10 tl civarında bir alacağım olduğu ve tarafıma ödenmesi için banka hesap numaram istendi. Ama bir aya yakındır para yatırılmadı.


Türk Telekom kendi alacağı mevzu bahis olduğunda atmaca gibi maşallah, ama iş borcunu ödemeye gelince aynı özeni göremiyoruz maalesef. Para belki büyük bir meblağ değil ama benim gibi binlerce kişiyi hesap ettiğinizde varın siz düşünün ne kadar yapıyor. Velhasıl kelam param hala iade edilmedi.Türk Telekom 10 tl için benim gözümde prestijinden çok şey kaybetti. Bir an önce paramı istiyorum.

Mehmet 40 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet24 Eylül 2013

    Hala param iade edilmedi

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön