08 Mayıs 2013 #1785794

Ttnet Para İadesi Hala Yapılmadı!

1 yıldır alt yapı olmaması nedeniyle şimdiye kadar kullanmadığımız interneti donduramamıştık bu sitenin sayesinde 1 yılınız doldu dondurabilirsiniz dediler fakat şimdi kullanmayıp da faturasını ödediğimiz ev telefonumuz ve internetimizin para iadelerini istiyoruz fakat iade yapılmadı 1yılı aşkın süredir gelmeyen internetimizin gelmesini bekleyip o zaman kullandığımız internetin faturasına sayılacakmış yani telekom verecek olduğu hizmetin parasını bizden 1 yıl önce aldı telekom bize borçlu biz ödemesek icralık oluruz siz niye borcunuzu ödemiyorsunuz?

Hatice 14 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön