26 Mart 2013 #1708406

Ttnet Para İademi Yapmıyorlar!

Kapattırmış olduğum hattıma ait iade yapılması gerekiyor bu konuda cep telefonuma mesaj gelmiş olmasına rağmen müşteri hizmetleri yetkilileri böyle bir borç olmadığını iddia ediyorlar. Ayrıca bazı aylarda çift fatura tahsil edilmişti bununla ilgili olarak da iade yapılması gerekiyor. Buna ilişkin olarak iade yapılması gerektiğini söyleniyor fakat müşteri temsilcisi tarafından işlem yapılmıyor.


Yüklü bir meblağ olması nedeniyle haklı olarak bu paranın tarafıma ödenmesini talep ediyorum. Fakat henüz bir muhatabımı bulamadım.

Hanife 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön