19 Mart 2013 #1693806

Ttnet Para İadem Yapılmıyor!

Adıma kayıtlı 18216*** Hizmet numaralı Ttnet abonesi idim adres değişikliği nedeni ile İnternet aboneliğimi nakil yaptırdım ancak yeni taşındığım adreste internet için gerekli elektronik cihazın olmaması nedeni ile hizmeti alamadım bu konu ile ilgili olarak Ttnet Erzurum şubesine gerekli yazışmalarımı yaptım ancak yinede hizmetimi alamadım.


Sonunda bana sorununun kendilerinde olduğunu ve mağduriyetimin giderileceğini belirttiler ve tarafıma 35 tl geri ödeme yapacaklarını bu nedenle Erzurum şubesine müracaatımın gerektiğini söylediler şubeye gitmeme rağmen tarafıma 17,5 tl ödeme yaptılar kalan kısmının ise daha sonra verileceğini belirttiler ancak 2 ay geçmesine rağmen ödeme yapmadılar.

Mustafa 4 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön