26 Şubat 2013

Ttnet Para İadem Yapılmıyor!

Buradaki şikayetimin ardından tekrar bana ulaşan (kaçıncı kez olduğunu artık saymaktan bıktığım için hatırlamıyorum) Ttnet yeniden banka hesap bilgilerimi alarak 15 gün içinde ödemenin yapılacağını söyledi, aradan 20 gün geçti yine şaşırmadım hala bir değişiklik yok. 4 aydır bu süreç böyle sallana sallana devam ediyor. Tüketici hakları mahkemesine dava başvurumu yaptım; tüm bu durum için ayrıca da tazminat davası açacağım.

Kerem 38 Okunma

Cevaplar

  • Kerem27 Şubat 2013

    "Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır." Evet! Gerekli bilgilendirme yapıldı. Beni arayıp, ücret iadesini nakit olarak tahsil etmişsiniz demeyi anlıyorum da siz iadeyi kime yaptınız? Benim neden böyle bir şeyden haberim yok? Bu nasıl bir sistemdir anlam veremiyorum! Bu kadar rezillik olmaz!

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön