15 Şubat 2013 #1633577

Ttnet Para İadem Yapılmıyor!

9 Kasımda yapmış olduğumuz sözleşmeyle Ttnet kullanacaktık fakat 23 kasıma kadar port hatasından dolayı hizmet alamadık.Defalarca müşteri hizmetlerini aradık her defasında kayıt açmalarına ve şikayetimize rağmen bir sonuç alamamıştık.Kasım ayında interneti kullanamadığımız dönemi geri iade edeceklerdi(47 tl ) .


İadeyi Telekom veznelerinden olacağımı öğrendim.iademi vezneden 24 ocakta alamadım. 25 şubat faturasından düşüleceği söylendi. iadenin düşülmediğini14 şubatta öğrendim.Tekrar Telekom veznelerine yönlendirildim. 15 şubatta tekrar vezneye gitmem gerekiyor hizmetten hiç memnun değilim.Ttnet müşteri hizmetleri çözüm odaklı çalışmıyor,yanlış ve eksik bilgi ile yönlendiriyorlar.Konuya hakim değiller.

Selda 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön