25 Mart 2013 #1704841

Ttnet Paketler Çok Pahalı!

Türkiye olarak interneti gerçekten alım gücümüzün çok üstünde kullanmaktayız.Türkiye'de malesef ki Ttnet'in internet tekeli var.Biz de mecburen kullanmaktayız.Fakat memnun muyuz derseniz,tabi ki hayır memnun değiliz kesinlikle.Bir kere fiyatlar gerçekten çok yüksek.Bir de her sene zam yapıyor Ttnet.netlimitsiz 8 megabit adıyla aldığım internet paketim bu sene 63 olmuş.Başka bir aboneliğim daha var,onda günlük internet kullanıyordum.2 liraydı,2.5 lira olmuş.Bir Avrupa ülkelerine bakıyorum bir de Ttnet'in bize sunduğu şu fiyatlara.Diyeceksiniz ki kotalı kullan fakat o 8 megabit hızda dakikada eriyor.

Berk 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön