25 Şubat 2014

TTNET Paket Yükseltmek İçin Ekstra Ücret!

TTNET'ten olan 8 mbite kadar 6gb kotalı iş yerim paketini 16 mbit desteklemesine rağmen paket yükseltmek istediğimde, mevcut 8 mb iş yerim paketini iptal edip sonra bireysel 16 mbit e kadar AKN li bir ADSL almamızı söylüyorlar.

Fakat garip olan bir şey var ki, ben hattımı 16 Mbite upgrade etmek istememe rağmen, eski hattımı iptal ediyormuşum muamelesi yapıp, sözleşme feshinden doğan 200 TL lik bir cezai ücret yansıtıyorlar. Ben iptal etmiyorum.Daha yüksek fiyattan İnternet almak istiyorum. Yetkililerin bu duruma çözüm bulmasını rica ederim.

İsmail 225 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön