02 Nisan 2013 #1719891

Ttnet Paket Değişikliğindeki Yanlışlık!

Eşimin üzerine Ttnet adsl taahütlü üyeydik(tel:312 5664**. hizmet no7010092**). Kapımıza Ttnet bayi gelip bizi fibere geçirmek istedi. Ben taahüt sıkıntı olur dedim. Hiç bir sıkıntı olmaz deyip eşimin üyeliklerini sonlandıracağını sonrada benim üzerimden yeni üyeliği yapacağını söyledi. Kabul ettik.


Sonraki aylarda dedikleri olmadı ve bize çift fatura + ceza geldi. Yazdığımız dilekçe sonucu bunlardan kurtulduk. Sadece eski modem parası kaldı. Eski modemi geri iade edebileceğimi söyledim, olmaz deyip borç bıraktılar. Şu an bizi dava edeceklerini söylüyorlar. Bense yapılan bu yanlışın tamamen düzeltilmesini istiyorum.


Şu an benim üzerime kayıtlı fiber Ttnet'li ev numarası: 0312- 566 4***

Furkan 32 Okunma

Cevaplar

 • Furkan27 Temmuz 2013

  Sorun devam ediyor. Eşime dilekçe yaz dediler. Yazdık bu seferde şu anki modem eşimin üzerine değil diye geri döndüler. Anlayamıyorlar evli olduğumuzu sanırım..

 • Furkan08 Nisan 2013

  TTNET in isteği üzerine eşim de ilgili konuyla ilgili dilekçe yazdı. Sonucu bekliyoruz.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön