29 Ağustos 2013 #1980742

TTNET Paket Değişikliği Yapmıyor!

22.08.2013 tarihinde bir TTNET bayisinden 2 aylık 6 gb yazlık yalın internet paketi satın aldım. Ertesi gün gelip bağladılar ve kullanmaya başladım. Satın alırken bana 6 gb kotalı paketin yeteceğini düşündüm fakat daha sonra vazgeçtim ve değiştirmek istedim ancak TTNET aynı fiyattan paket değişikliği yapmadı.


Satın aldığım paket 119 TL idi. Bunun bir üst paketi olan limitsiz paket ise 159 TL. Şu anda da TTNET'in internet sayfasında paketin fiyatı 159 TL olarak gözüküyor. Kullanmaya başlayalı daha 5 gün olmasına rağmen 40 TL fark ücretini ödeyerek bir üst pakete geçmek istediğimde TTNET bunun olmayacağını 119 TL'nin üstüne 150 TL daha ödemem gerektiğini söylüyor. Paketi satın aldığıma pişman oldum.

Sinan 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Sinan29 Ağustos 2013

    Az önce ttnet çağrı merkezi beni aradı ve umursamaz bir şekilde paket değişikliği yapmayacaklarını söyledi. Ttnet kendini tekel zannediyor. Müşteri istekleri onların umrunda değil. Çok kolay çözülebilecek bir sorunla ilgilenmediler. Başka bir servis sağlayıcı ile sorunsuz bir şekilde çalışıyorken sırf yazlık evime daha yakın şubesi olduğu için ttneti seçtim fakat pişman oldum. Daha 24 yaşındaki bir müşterilerini kaybettiler. Yaşadığım bu olaydan sonra ne ben ne ailem ömrümüzün sonuna kadar asla ttnet ile çalışmayacağız.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön