17 Kasım 2014

TTNET Paket Değişikliği Yapılmıyor

Telefonuma bağlı internetimin 6 GB kotalı olarak kullanmaktayım diğer işyerime bağlı internetimi işyerimi kapatmam dolayısı ile dükkanımın internetini kapamak zorunda kalmıştım. Bu yüzden şu an ki internetimi sınırsıza geçiremediğimi söylüyorlar. Ve sürekli kota aşımı olmakta ve fazla fatura ile karşılaşmaktayım. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana hiç yardımcı olunmadı şikayet kaydı oluşturmama rağmen bana dönüş yapılmadan şikayet kaydım kapatıldı.

Selçuk 192 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Selçuk21 Kasım 2014

    hiç bir konuda yardımcı olamadığınız için buraya yazma gereğinde bulundum, hiç birşey incelemiyor, hiç bir konuda yardımcı olmuyorsunuz ve sizin saçma şirket politikalarınız yüzünden insanları fazla fatura ödemeye zorluyorsunuz bir internetimi iptal ettiğim için ,diğer internetimi limitsiz pakete geçememem nasıl açıklanabilir , paket değişikliği bir üst paket olduğunda herhangi bir durumda mevcut kampanya üzerinden geçirilebiilir. kampanya değişikliği değil sadece 6gb hızı keşfetten - 35 gb akn sınırsız hızı keşfet paketine geçmek istiyorum.bunuda gerçi açıklayamıyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisi[email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön