06 Nisan 2013 #1724232

Ttnet Paket Değişikliği Yapamıyorum!

Paket değişikliği için müşteri hizmetlerini son 3 hafta içerisinde birçok kez arayıp yaptığımız başvurulara, ilaveten internet sayfası üzerinden doldurduğumuz "Online Başvuru" formlarına karşılık aldığımız tüm yanıt 1-2 iş günü içerisinde aranacak olmamız. Maalesef çok ilgisiz ve kayıtsız bir yaklaşım ile 3 hafta içerisinde hiçbir yanıt alamadık. Müşteri hizmetlerinin bu yaklaşımını buradan kınıyorum ve cevap bekliyorum.

İlker 25 Okunma

Cevaplar

  • İlker09 Nisan 2013

    Şikayetimi değiştrmek stiyorum şöyle ki 3 hafta içerisinde adığımız tek yanıt şu yukrıda görmüş olduğunuz tüm sorunlara içeriğine bakılmaksızın otomatik gönderilen makina yanıtı!!! Teşekkür etmiyoruz, otomatik cevaplama sistemi alınmaz herhalde?!!

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön