29 Mart 2013

Ttnet Paket Değişikliği Ve Tivibu Cihaz İadesi Yapamıyorum!

Aralık 2012 ayından sonraki takip eden 3 ay boyunca internet paketimin sınırlı olmasından dolayı her ay 105 TL aylık internet faturası ödedim. Bunun önüne geçebilmek için 2012-Aralık ayı içinde paket değişikliği konusunda telefon açtığımda Tivibu üyeliğimde beklemede kalan bir işlemden dolayı paket değişikliği yapamayacağım tarafıma bildirildi.

Bu dönemden sonra 12 defa 4440375 nolu hattan Tivibu konusunda bu beklemenin kaldırılması konusunda istekte bulundum. Geçtiğimiz hafta Telekom Müdürlüğüne şahsen başvuruda bulunarak olayı anlattım ve elimdeki Tivibu ekipmanlarını geri vermek istedim. Benim elimdeki cihazları sistem beklemede olduğundan dolayı geri alamayacaklarını tarafıma ilettiler.

Kıvanç 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön