22 Ocak 2014 #2249319

TTNET Paket Değişikliği ve Bağlantı Hızı

Adil kullanım kotası sebebiyle netlimitsiz plus paketten, adil kullanım kotası olmayan 8limitsiz pakete geçiş yaptım 4440375 den. Telefonu kapattıktan sonra internetim kesildi ve 3-4 saat öyle kaldı. Tekrar geldi fakat internet hızı felaket derecede hala yavaş. İşlerimi internetten halleden biri olarak işimi yapamaz hale geldim ve her geçen saat zarar ediyorum internetin yavaş olması sebebiyle.


Bunun için mi paket değişikliği yaptım ben? En kısa zamanda sorunumun çözülmesini ilgililerden rica ediyorum.

Mustafa 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön