05 Eylül 2013 #1990997

TTNET Paket Değişikliği Gerçekleştiremiyorum!

TTNET limitli paketteyim. Telefonla çağrı merkezini 2 kere aramama rağmen bir türlü paket değişimini gerçekleştiremiyorum. Bu nedenle sürekli limiti aşarak 3 aydır gereksiz yere limit aşım ücreti ödüyorum.


Çağrı merkezinin gerekçesi Teknik bir sıkıntı var çözeceğiz diyorlar fakat bir türlü çözülmüyor. 3 aydır 2 kez çağrı merkezi ile görüşmemde olumlu veya olumsuz bir cevap alamıyorum. Daha ne kadar mağdur edileceğim bilmiyorum. Bu şekilde devam ederse operatör değiştirmek zorunda kalacağım.

Dilek 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön