06 Temmuz 2015

TTNET Paket Değişikliği!

Paket değişikliği işlemim tamamlanamıyor hat beklemeye girdi günlerdir çözüm üretilemiyor. Ard arda bıraktığım kayıtlardan dönüş gelmiyor. İşlemimin belirttiğim koşullarda acil bir şekilde tamamlanmasını istiyorum.

Burak 157 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 02.08.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Burak06 Temmuz 2015

    Sanıyorum bu işin içinden çıkamıyacağız kullandığım paket interleaved path tanımlı olduğu için verim alamıyorum beni bu paketi kullanmak zorunda bırakıyorsunuz... .

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön