14 Ağustos 2014

TTNET Pahalı ,Avantaj Sunacakmış (!)

TTNET 12470486****nolu TTNET Adsl müşterisiyim. İnternet ücreti pahalı olduğu gibi aynı zamanda zaman zaman arayıp saçma sapan avantajlar sunacağız vs. gibi arayıp duruyorlar. İlk önce 76.5 TL 'lik fatura da indirim talep ediyorum. Fibernet kullananlar 49.90 TL. ile benden daha hızlı daha kaliteli kullanıyor.Avantaj sunacağız diye arıyor avantaj ne diyorum e sunacağız işte diyorlar. Aman dört gözle senin avantajını bekliyorum (!) Türk telekom ne sunacaksın inan umrumda değil elimiz mahkum ondan aboneyiz.

Halil 92 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Ağustos 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Halil19 Ağustos 2014

  Avantaj bu mu acaba ; geçen TTNET mesaj attı kola içecekmişim her kapağa 1 TL. indirim yapacakmış.

 • Halil16 Ağustos 2014

  Mecburiyetten TTNET.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Ağustos 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön