05 Mart 2013
Yorum Yap
#1667699

Ttnet Özelleştikten Sonra Hizmet Kalitesini Yerlere Düşürdü!

20 gündür internet 3 dakika var 10 dakika yok. Birçok işimi internetten yürütmek zorundayım. İnternet elim ayağım, fakat teknik servis ekibini aradığımda hizmeti biz veremiyoruz deyip başından savıyor. Bende kendim bizzat bir şubesine gittim ve ekip ertesi gün geldi.Sorunu çözdü. Tam internet var derken birdaha aynı problemi yaşamaya başladım ve ev telefonu hiç çalmıyor.Sinyal yok. Anlayacağınız çok mağdur durumdayım. Türk Telekom işini yapmıyor. Lütfen bu problemi çözmeye davet ediyorum sizleri.

İbrahim 22 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim10 Mart 2013

    ttnet benim problemimi çözmediği halde mesaj çekmiş arızanız kapatılmıstır diye.kaç gün oldu internet sorunumuz giderilmedi ben neden fatura ödeyeyim bunun cevabını istiyorum sizden ve bu kuruluş neden internet sorunumla ilgilenmiyor.cevaplarsanız sevinirim.hizmeti kaliteli almak istiyorum..

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler