22 Şubat 2013

Ttnet Oyun Satın Aldım Ama 6 Gündür Sorun Çözülmüş Değil!

17. 02. 2013 tarihinde bırakmış olduğum kayıt halen çözülmüş değil. Playstore'dan Süpercan 2 oyununu satın aldım ama oyun eski E-mail adresime gitti ve eski E-mail adresimi kullanamıyorum şifresini bilmiyorum. Yeni mail adresime gönderilmesini talep ediyorum ama TTnet gibi bir kurum bu sorunu çözemiyor.

Bu şekilde devam edecekse internetimi iptal edeceğim. Bu kadar basit bir sorun için müşteriyi bu kadar uğraştırıyorsunuz daha ne diyebilirim size. 12 TL'lik bir oyun için 75 milyonluk zulüm ettiniz. 12 TL'de sizin olsun oyununuzda size kalsın.

Roni 50 Okunma

Cevaplar

 • Roni28 Şubat 2013

  Ayrıca benimle görüştüğünüzü iddia ediyorsunuz. Benimle kesinlikle görüşülmemiştir. Lütfen tekrar iletişime geçiniz.

 • Roni28 Şubat 2013

  Sizi tebrik ediyorum. Böylesine büyük bir kurum bu kadar sözünü aksatmaz ya. 12 gündür sorunumu çözmediniz. YAZIKLAR OLSUN!!

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Roni24 Şubat 2013

  halen çözülmüş değil bu ne ya???

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön