14 Mayıs 2013 #1796429

Ttnet Oyalıyor Hat Tamirim Yapılmıyor!

İnternet bağlantım 11.05.2013'de kesildi, Müşteri temsilcisini aradığımda bana sorunun en geç 48 saat içinde çözüleceğini ,En Kısa Sürede(!) haber vereceklerini söylediler. Bu sabah saat 09.56 da kontrollerin yapıldığı hakkında mesaj aldım, En Kısa Sürede(!) arayacakları yazıyordu.


Bu olayın ardından 2 saat kadar bekleyip ben aradığımda sesli mesaj sorunumun giderildiğini söylüyordu, müşteri temsilcisine sorunun giderilmediğini belirttiğimde En Kısa Sürede(!) haber vereceklerini söylediler.


Az önce yine aradım ve şikayetimi ve 48 saati aştığını tekrar belirttim. Tekrar arıza kaydı verildi En Kısa Sürede geri dönülecek dendi. 48 Saati Aşan En Kısa Süre yüzünden işlerim aksamaya devam ediyor!

Emre 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Emre14 Mayıs 2013

    En kısa süredir (4 gündür) akıncıbey sokaktaki telefon trafosu yere düşmüş durumda ve kimsenin ne interneti ne de telefonu çalışmamaktadır. Günledir kopuk olan kabloların sebebini de "firmanızın yapması gereken" tespite yardım amaçlı olarak belirttim. Yoksa sanırım bir ay daha hatsız kalacağız.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön