25 Eylül 2014

TTNET Oyalıyor!

TTNET internet aboneliğimin taşınacak olmam nedeniyle yeni evime naklini talep ettim. Olur da bahsettikleri gibi 2-15 gün arasında gerçekleştirirlerse diye taşınmadan bir hafta önce talep ettim ki internetsiz kalmayayım. Ancak TTNET hiçbir şekilde nakil işlemine başlamadı ve beni Türk Telekom Müd'ne yönlendirdi. Müdürlük peşinde koşmam mümkün değil; sırf Türk Telekom ile uğraşmamak için yalın internet bağlatmama rağmen bu tutum da hoş değil. Bu şirketler ayrılmıyorsa TTNET ayrı bayiden satış da yapmasın o zaman. Satış var sonrası yok resmen.Sonuç olarak başka bir firmadan internet bağlattım yeni evime, şimdi de açık nakil kaydım olduğu için iptal yapılmıyor! Sorunun hemen çözümünü talep etmekteyim.

Ahmet 752 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ahmet26 Eylül 2014

    Dün telefonla aranarak evde bulunmadığım için nakil başvurumun iptal edildiğini belirttiler (ki haberim yok nakil için geleceklerinden falan, internette birçok şikayette yer aldığı gibi gelmedikleri apaçık ortada); faksla iptal başvurusu yaptım ve onun da ellerine ulaşmadığını belirttiler. İnsanların işi gücü olmasından resmen nemalanan bir firma; hafta için bile satış için başvuru alıp en kısa sürede yönlendirme yapabilirken satış sonrası nakil, iptal vb. hizmetlerin sadece müdürlükten yapılmasını talep etmeleri bunu gösteriyor. Başka bir servis sağlayıcıdan internet bağlatıyorum yeni evime, ve en kısa sürede müdürlüğe giderek mevcut bağlantımın iptalini de yaptırıyorum yaparlarsa eğer.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön