14 Mart 2013 #1686400

Ttnet Otomatik Ödemem Olduğu Halde İnternetim Kesildi!

Bugün (14.03 2013) internetim kesildi. Ttnet ödenmemiş faturam olduğunu söylüyor lakin tüm faturalarımı banka otomatik ödeme talimatı ile ödüyor. Bunun üzerine banka ile görüştüm (ki herzaman hesabımda para vardır) ve ttnet hariç tüm faturalarımın ödendiğini lakin ttnet in bankaya hiç fatura göndermediğini eğer gönderilseydi onların da ödeneceğini söylediler.


Bunun üzerine Ttnet'i aradım. Onlar böyle bir durumun söz konusu olamayacağını bu işlemin otomatik olarak gerçekleştiğini söylediler. Şuan internetsizim, ayrıca Ttnet'e 2 aylık ödenmemiş borç, bu borçların faizi ve bağlantı ücreti borçluyum. Ttnet'in mağduriyetimi hemen gidermesini bekliyorum.

Kenan 52 Okunma

Cevaplar

 • Kenan02 Nisan 2013

  Tarafıma ulaşmış bir mail yoktur. Şikayetim devam etmektedir.

 • Kenan20 Mart 2013

  Banka hesap numarasının kullanılmadığını eğer böyle bir değişiklik varsa da değişikliğin taraflarına iletilmediğini söylediler. Ben durumu adli mercilere taşımaya karar verdim. Hala internetim yok faiz ve bağlantı ücreti borcum var.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kenan15 Mart 2013

  2 gündür internetim kesik ve hala sonuç yok. Umarım bu kesintilerinizi mart faturasından düşersiniz. Çünkü vermediğiniz hizmetin parasını alamazsınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön