20 Kasım 2013

TTNET Otomatik Ödemede ki Faturama Açma Kapama Bedeli Yansımış!

Faturalarımı 2 Ekim itibarıyla otomatik ödemeye verdim. 21 ekimde ödenmesi gereken tutar ödenmemiş ve bu durumda 2 fatura birikmiş ve borçtan dolayı internetim kapandı. Şimdi ise 19 TL
ek ücret yansıtılacakmış önümüzdeki faturaya.


Bankayı aradım fatura sistemde yok diyor, TTNET ise banka ödememiş diyor. Hesabımda limitim olmasına rağmen mağdur ediliyorum.


Müşteri hizmetleri de çok lakayt biçimde ödenmesi gerekir ancak ödenmemiş 19 TL'yi ödemek durumundasınız diyor. Şimdiki aklım olsa gerçekten TTNET'ten uzak dururdum. Taahhüt bittiğinde vazgeçeceğim zaten.

Ömer 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön