29 Mart 2013

Ttnet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Boşuna mı!

Garanti Bankası'ndan Ttnet internet hizmeti almaya başladığım zaman otomatik ödeme talimatı vermiştim. (Aralık veya Kasım 2012 tarihlerinde) Mart 13 tarihine gelmemize rağmen hala faturalarım otomatik değil, manuel ödeniyor. Ttnet'in faturaları sisteme yansıtmaması yüzünden her ay gecikme cezası ödüyorum!

Mart ayında 2 aylık faturanın ödenmediğini sms ile haberdar edildim. Bankayı ve Ttnet'i aradım her ikisi de sistemlerinde sıkıntı olmadığını beyan ediyor. Bu ay yine faturam ödenmemiş. Yine manuel ödeme yaptım. Yine aradım ilgilileri, aynı cevaplar. Lütfen bir inceleme yapılabilir mi artık?

Özge 70 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön