03 Şubat 2014

TTNET Ortak Kota 3G Modem Çalışmıyor!

22.12.2014 tarihinde ADSL modemim bana ulaşmadı diye şikayette bulundum. Arkasından 3G modemim parası ödendiği halde ödenmedi denerek kesildi ve bugün 03.02.2014 tarihi itibari ile halen açılmamıştır.


Defalarca şikayet etmeme rağmen hala ne modemim geldi, ne de 3G modem faaliyete geçirildi. Her gün şikayet ediyorum her gün telefonuma şikayetiniz ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor diye mesaj geliyor. Çalışıp ta ne yaptıklarını anlamadım alt tarafı yapmanız gereken 3G modemi nasıl kapattırdınız ise tekrar o şekilde açtırmak ve sözleşme gereği vermeniz gereken ADSL modemi kargoya verip göndermek hepsi bu kadar. İnsan bu kadar mağdur edilmez ki.

Ali 61 Okunma

Cevaplar

 • Ali04 Şubat 2014

  Mail adresime iletilen bir şey yok aynı yazı mail adresime de gönderiliyor. Yaptıkları hiç bir şey yok bu gün de Balıkesir Telekom a gittim bizim yapabileceğimiz bir şey yok merkez yapacak dendi. Anlamadığım bir şey var 11 gündür internete giremiyorum bunun bedelini kim ödeyecek ve ne zaman modem açılacak.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ali03 Şubat 2014

  İlgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. İlgili birim bir türlü 22.12.2013 ve 3G modemin kapatılma tarihi olan 25 Ocak 2014 tarihinden beri bulunamadı ne hikmet ise ilgili birim bir bulunsa ve çözüm için dönülse işler hal olacak orada oturan müşteri temsilcileri ne iş yapan bilen varsa anlatsın.

 • Ali03 Şubat 2014

  İşte olay zaten bu en kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Veya şikayetiniz ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor cevap hep aynı çözdükleri ve yaptıkları hiç bir şey yok ne arayan var ne çözen.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön