13 Şubat 2015

TTNET Online Oyunlarda Yüksek Ping Sorunu!

İki ay önce TTNET Üniversiteli Kampanyası adı altında limitsiz bir internet aldım. Fakat aldığım günden bu güne kadar yüksek ping sorunuyla karşı karşıyayım. Müşteri hizmetlerini kaç kez aradığımı artık bende unuttum. Her aradığımda güncelleştirme yapıyorlar fakat değişen bir şey yok. Modem firmamla iletişime geçtiğimde modemden kaynaklı bir problem olmadığını, problemin hattan kaynaklandığını belitti. Lütfen artık bu sorunumu en kısa süre içerisinde çözümleyiniz.

Ünal 1.311 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön