29 Nisan 2013 #1770013

Ttnet Online İşlem Merkezine Giremiyorum!

Yaklaşık 1 yıl önce babamın üzerine olan adsl hattını kendi üzerime aldım ve bu tarihten sonra. Online işlem merkezine girmedim defalarca ttnet'i arasam da çeşitli yönlendirmeler yapılsa da başarılı olamadık. 1 senedir bu problemin çözülmemesinin sorunu aradığım müşteri temsilcilerinin bu konuda ki tutumunu anlayamadım. Bu konuda bir geri dönüş ve çözüm bugüne kadar alamadım.

Volkan 46 Okunma

Cevaplar

  • Volkan04 Ağustos 2017

    sonucu paylaşmak istedim sonrasında hattımı kapattırdım ve şu an çok memnunum Türk telekomsuz olmak mutluluk verici:)

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön