10 Mayıs 2013 #1789921

Ttnet Online İşlem Merkezine Giremem Sorunu 1 Yıl Oldu Çözülemedi!

1 sene oldu sorunumun başladığı defalarca telefon ile 4440375 i arayıp saatlerce uğraştığımız oldu en az 5-6 kez bu şekilde ama bir türlü giderilemedi. Bilmek istediğim bu kadar zor mudur. Buraya da bir şikayet yazım 2 hafta önce ama ama sonuç aynı. Biri arıyor ve öyle yapalım böyle yapalım diyor tekrar arayacağız diyorlar arıyorlar sonra nedense P****'i bırakıyorlar.


Ttnet herşeyi yapıyor da bir müşterisinin sorununu neden çözemiyor. Bu kadar uzuyor konu hakkında yetkili bilgili biri lütfen bu konu ile ilgilensin sırf bu sebepten dolayı aboneliğimi iptal edecek konuma geldim.

Volkan 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön