25 Aralık 2013
Yorum Yap
#2193685

TTNET Online İşlem Merkezi Giriş Sorunu!

Mail adresim hali****[email protected] ve Tek şifre ile giriş yapıyorum. Giriş yaptıktan sonra ''Tivibu Web'', ''Ttnet adsl Kota Sorgulama'' gibi işlemleri yapabilirken ''Ttnet Online İşlem Merkezi''ne iki gündür giriş yapamıyorum.


''Hatalı bilgi girdiniz. Lütfen kontrol ederek tekrar deneyiniz.'' hatası alıyorum ancak giriş yaptığım bilgiler doğru, çünkü diğer seçenekleri kullanabiliyorum. Bu sorunun çözülmesini istiyorum.Daha önce Online İşlem Merkezini efektif olarak kullanıyordum.

Halil 821 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler