05 Mart 2013

Ttnet Onaylanmak Bilmeyen Nakil İşlemi!

Nakil aldırmadan önce bana söylenen 48 saat içinde internetin açılacağı idi. Bugün 4. gün hala internetim bağlanmadı. Telefon bağlandıktan sonra da 48 saat geçti. Bana hikaye anlatmak için geri dönüş yapmayın artık. Nakil işlemini hala tamamlamayan biriminizle sorunumu çözdükten sonra müşteri isteği doğrultusunda bi sonuçla dönüş yapın. Bugün de nakil işlemi onaylanmazsa superonline'a taşıyacağım hattımı.

Ggnoplay 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. Yapılan görüşmede probleminin giderildiği bilgisi alınmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön