04 Eylül 2014

TTNET Onayım Olmadan Bilgim Haricinde İşler Yapıyor!

Bilgim (hipernet) haricinde iptal edilip bilgim olmadan eski sözleşmem (ADSL) devreye sokulmuş olduğunu öğrenince Türk Telekom'a gidip durumu belirten ayrıntılı dilekçe verdim. Ve elimde sözleşme sureti, hipernet modem, int. kullanabilirsiniz mesajı.

Şikayet dilekçesinin bir sureti mevcuttur. Bunları 12 .08. 2014. Tarihinde bildirdim. 15.08.2014 de TTNET genel müdürlüğünden aradılar sizden kaynaklanan bir sorun yok dediler. En kısa zamanda döneriz dediler. 04 . 09.2014 . Cevap alabilmiş değilim.

Ayhan 1.269 Okunma

Cevaplar

 • Ayhan28 Eylül 2014

  Müşteriyle ne gbi çözüm oluşturulmuş bende merak ediyorum doğrusu.Benim neden haberım yok onu anlamış değilim.

 • Ayhan16 Eylül 2014

  Bilgilendirme yapılmıştır.diyerek topu taca atmışlar oyalama yolunu secmişler ve yaptığım sözleşme yerine istemediğim adsl internet teklif ediyorlar. Hipernet istememe rağmen.sanki kampanyaları bilmiyormuşum gibi teklif ediyorlar. Ne istediğimi acıkça söylememe rağmen.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön