07 Mayıs 2013 #1783510

Ttnet Onayım Alınmadan Yapılan Tarife Değişikliği!

TTNET sistemsel bir hata sonucu tarifemin sınırsız paketten 12 GB kotalı pakete geçtiğini kabul etti ancak bu hatayı tek başlarına düzeltemeyeceklerini ve hatanın düzeltilmesi için aşağıdaki 3 maddeyi gün içersinde yapılan 3 telefon görüşmesi sonucunda ancak belirtebildiler.


1-) 20 mayıs tarihinde bu hata sonucu kabarık gelecek faturanın düzeltilmesi için Ttnet'e başvuracağım. (Yanlış faturayı ben oluşturdum!)
2-) Ttnet ofisine gidip sistemin yanlışlıkla değiştirdiği eski tarifeme geçmek için başvuruda bulunacağım. (tarifeyi yanlışlıkla ben değiştirdim!)
3-) 1 mayıs itibari ile hatanın farkına vardığım için internetimi ona göre kullanacağım ancak aynı şeyi Ttnet'ten beklemeyeceğim.

Mahmut 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mahmut16 Mayıs 2013

    Pınar hanım'ın dikkatine, 16. 05. 2013 09:17 de yapılan telefon görüşmesinde faturamın düzeltildiği bilgisi verildi. hemen ardındanda 99 TL lik faturam olduğunu söyleyen bir SMS geldi :) ttnet online işlem merkezinden sorgulayıncada faturanın 99 TL olduğunu görüyorum. Tarifemi sistemsel hata sonucu siz değiştirdiniz 3 hafta olacak hala birşey düzelmedi. tarifem hala düzelmedi. fatura düzelttik dediniz ardından yanlış oluşan fatura için sms yolladınız ve faturayı yanlış oluşturdunuz. Ne yapmaya çalışıyorsunuz ? 3 yıl daha mı beklemem lazım. Sonuç üretemiyorsanız aboneliğimi iptal mi edeyim ?

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön