01 Nisan 2013

Ttnet Onay Vermeden Faturama Hem Tivibu Hemde Müzik Paketi Tanımlamışlar!

Mart ayı faturama benden onaysız hem tivibu hemde Ttnet müzik paketi tanımlamışlar. Telefon açıp itiraz ettim onlarda tivibu paketimi iptal edip faturaya yansıyan ücret dilimini iptal ettiler tivibu bölümündeki müşteri hizmetlerine anlayışları için teşekkür ederim. Fakat ttnet müzik müşteri hizmetleri inceleme sonucunu online olarak benim onayladığımı söyleyerek aboneliğimi iptal edebileceklerini, faturada oluşan 3 tl ücreti ödemem gerektiğini söylediler.

Mesele 3 tl'yi ödememek değil mesele benim onayım olmadan bu üyeliklerin nasıl oluşturulduğu ve sonrasında oluşan itirazların acemice de değerlendirip bizleri üzmesidir! Ttnet unutmamalıdır ki! Bir daha ki sefer yüce adaletimiz de sorgulanacak.

Mustafa 66 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa21 Nisan 2013

  İki aydır faturam düzelmedi bu ayki faturamda yine aynı geldi. Sanırım ttnette kimse çalışmıyor, biz boşuna konuşuyoruz. Ttnet toplumu sömürerek para kazanmaya devam ediyor. Yazımın tamamını okursanız ben aslında daha önce yazmıştım, insan olana, adam olana bir kere anlatılır diye. Ttnette çalışanlar bu iki kretere uymuyor; uymadığı bu ikinci faturada daha net açıkça ortada... İnsanların kampanya paketlerini onaylamadan haksızca yapılan bu kazançlarda oturur maaş alırsınız, elinizi kolunuzu sallayarak bizleri adam yerine koymazsınız (aslında admam olmayan sizleriniz), şunu unutmayın ki! Tez zaman da haram olan bu kazança, kim bulaşmışsa kendisi dahil; benim paramı haksız yere yedirdiği büyüğünden küçüğüne boğazına dizilsin. Helal olan kazancı doktorlardan çıkmasın... Şimdi afiyetle yiyin milletin parasını. İşte gördünüzmü halk size nasıl dua ediyor, gerçi bunları anlamak içinde adam olmak lazım ya!

 • Mustafa03 Nisan 2013

  Evet ilgili birim beni aradı nasıl tespit ettiklerini söylemedi. Onlarda üstlerinin onaylayıp imzaladığı ezber yaptıkları kelimelerle yani şimdi sizin yaptığınız gibi en iyi örnek şu kocaman sitede bütün verdiğiniz cevaplara bir bakın gerçekten çok komiksiniz. Ben isterdimki şu ip üzerinden şu zamanda müzik paketi onaylamışsınız demenizi yazıkki bunu yapabileceğiniz teknoloji sizde var ama kullanacak adam yok sanırım orada bir mahkeme oluşturup bu kullanmıştır; bu kullanmamıştır; bu onaylamıştır gibi insiyatif kullanarak karar veriyorsunuz. Benim içinde bunu yaptınız ben bunun farkındayım burada bu yazıları okuyan kullanıcılar ve sizi takip eden devlet sonunda size bir güzellik düşünür. Son olarak şikayetlerinizi okudum bir bölümünü böyle istikrarlı devam edin biran önce batmak için dileğim bir gün gerçekleşir umarım

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mustafa01 Nisan 2013

  Beni bugün Türk Telekom'dan aradılar 1 yıl boyunca her ay bedava 600 dakika verdiler, ben bana yapılan bu nazik teklifi reddettim... Ben bedava konuşma falan istemiyorum; kendilerine buradan teşekkür ederim ihtiyaç sahipli birilerine versinler benim ihtiyacım yok. Yalnız benim hatıma benden izinsiz herhangi bir üyelik tanımlamasınlar, benim için yeter artar bile? Ayrıca buradan iletişim bilgisi vermenize gerek yok. Ben sizin iletişim bilginizde telefonlara çıkan müşteri temsilcinize gereğini söyledim oda birkaç gün sonra beni aradı, ima yöntemiyle 3tl için sahtekarlıkla suçladı. Merak ediyorum bu durumu gerçekten çözümleyebilecek misiniz? Kişilerin kişilere gerçek yüzlerini göstermede yardımcı oldukları için Şikayetimvar başta kurucularına bütün çalışanlarına teşekkür ederim. Saygılarımla.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön