28 Ocak 2014 #2261624

TTNET Onay Olmadan Tivibu Üyeliği Başlatıyor

TTNET herhangi bir sözlü yada yazılı onayımız olmaksızın habersiz bir şekilde Tivibu üyeliği başlatıp Maxi Plus paketten üyelik sağlamış. Çağrı merkeziyle yaptığım görüşme sonrası ses kayıtlarının incelenip onay alındığı bilgisi söyleniyor. Halbuki TTNET tarafından aranıp Tivibu üyeliği için herhangi bir onay vermedik. Haksız yere ve müşteri onayı olmadan yapılan bu suçun giderilmesi ve ücret iadesinin verilmesini rica ediyorum.

Nihat 105 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön