31 Aralık 2013

TTNET Oluşturulan Arıza Kayıtlarını Çözülmüş Gibi Gösterip Kapatıyor!

4 gün öncesine rağmen tıkır tıkır çalışan internetin son 4 gündür tuhaf bir şekilde sık sık kopuyor. Bu yüzden 444 0 375'i son 4 günde belki 8 defa arayıp 2 defa arıza kaydı bıraktım ve inanılır gibi değil bırakın arayıp bilgi vermeyi arıza kayıtları sorun çözülmüş gibi direkt kapatıldı. En son bu akşam 3.kez tekrar arıza kaydı bıraktığımda sırasıyla dns değerlerinin tekrar girilmesi, line kablosunu doğrudan telefona bağlama, modemi resetleme ve hız güncelleme işlemlerinin zibilyon türevini yaptığımızdan dolayı artık aylık 65 lira verdiğim, bu hizmeti fesih bedeli ne olursa olsun iptal ettirme noktasına getirdiler.


Öyle ki en son sıfır modeme bile suç bulmaya başladı TTNET. TTNET ile mağduruz.

Mustafa 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön