20 Mart 2013 #1695552

Ttnet Olmayan Ürünü Satıyor!

12.03.2013'de TTNet Optimum Göztepe bayisinden İpadmini cihazımda kullanma üzere internet paketi satın aldım.Bayi tarafından verilen sim kart cihazıma uyumlu değildi. Bayiye durumu ifade ettim. Ellerinde başka simkart olmadığını söyleyerek Avea'ya yönlendirdi. Avea olayın kendileriyle alakalı olmadığını söyledi.Bunun üzerine bayiye tekrar gittim.


Bayi bu kez de müşteri hizmetlerine yönlendirdi. Müşteri hizmetlerinde kaç kişiyle konuştuğumu hatırlamıyorum.Herkes birbirine aktardı. Arada Avea müşteri işlemlerine aktardılar. En son bir yetkili bayinin elinde cihaza uygun simkart olmadını başka bir bayiden temin edebileceğimi söyledi.Gittim ama oda yok dedi. Tarih 19.03.2013 ama hala sim kart yok.

Ali 34 Okunma

Cevaplar

  • Ali25 Mart 2013

    Tarih:25.03.2013 TTNET ipad mini cihazıma uygun simkartı hala vermedi. İnternet Paketini satın alalı nerdeyse 1 ay olacak bana fatura gönderecek ama bu neyin faturası olacak. Veremedeğiniz bir simkart ve kullanmadığım bir internetin faturası mı? Şimdi de Kadıköy Telekom Müdürlüğü'ne gidin deniyor ancak Kadıköy Telekom Müdürlüğü'ne gidince benim ipad mini cihazıma uygun simkart verebilecekmisiniz deyince ipad miniye uygun simkartımız yok deniyor. Bana olmayan bir ürünü satmışlar. Günlerce ordan oraya koşturdular. Şimdi bizim öyle bir ürünümüz yok deniyor.Daha da komiği bu olmayan ürünü iptal edersem ceza ödermişim. Pardon ama neyin cezasını ödeyecem. Bana simkartı vermeyen sizsiniz. İnternet hizmeti alamayan benim. Sanırım şaka yapıyor olmalı TTNET.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön