15 Mart 2013 #1686600

Ttnet Olmayan Ürünler-Cihazlar Üzerinden Yanıltıcı Reklam Yapıyor!

Ttnet internet sitesi, tv reklamları hepsi masal. Ellerinde ne bilgisayar ne laptop nede tablet var. Bayilerine gittiğinizde hiçbirinde modemden ve telefondan başka bir ürün yok. Kısacası olmayan, tedarik edemedikleri malzemeler için reklam veriyorlar. İnsanları yanıltıyorlar.


Yanlış, yanıltıcı reklam yapıyorlar. Buradan cevap alamazsam tüketici hakları, reklam özdenetim kurulu vs ne bulursam şikayet edeceğim. Bu gün tablet kampanyanız için tam 4 bayii gezdim. 12 bayii aradım. Hepsinden gelen cevap "ilk başladığında 4 tane yolladılar, daha sonra ne kadar istesek de devamı gelmedi. Hala talep ediyoruz gelmiyor" Kısacası yaptıkları reklam masal!

Cevdet 16 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön