24 Ocak 2014 #2253190

TTNET Olmayan Telefon ve İnternet İçin Fatura Gönderiyor!

İnternetimin kapatılması için aradım, ardından belirtilen yollardan, yani Türk Telekom ofisine form verdim. 16 aralıkta form verdim ne hikmetse 25 aralıkta sözde kapanmış. Ama çekinmesi olmayan TTNET fatura göndermeye devam ediyor. İlk defa fatura geldi. Faturada; telefon konuşması 10 lira, oysaki telefonum yok. Olmayan telefona nasıl oluyorsa; fatura geliyor. Olmayan telefona 10 lira hizmet bedeli neyin hizmeti bilmiyorum.


6 aydır Hiç kullanmadığım internete ve hiç mi hiç kullanmadığım telefona para alıyorlar. Kapatmaya gelince yine aradım 4440375 i internet hattımın açık olduğunu her ay faturanın geleceğini öğrendim. Burası Türkiye oluyor böyle şeyler, TTNET'te de oluyor? Ayıp ya.

Bülent 65 Okunma

Cevaplar

 • Bülent10 Nisan 2014

  BÖYLE BİR KURUM DÜNYANIN HİÇ BİR YERİNDE YOKTUR??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 • Bülent28 Ocak 2014

  NUMARA VEİYORLARDA 4440375 DEFALARCA ARADIM BİR KERE BİLE YARDIMCI OLMASDILAR NE ZAMAN ARASAM ŞU AN YARDIMCI OLMAIYORUZ SONRA ARAYIN SÜREKLİ AYNI YANIT SONRA ARIYORUM YİNE AYNI SONRA ARAYIN TTNETTE SONRALAR HİÇ BİTMİYOR

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Bülent27 Ocak 2014

  3 aydır bu durumu yazıyorum. hattım iptal olmadığı gibi birde yüksek ücretleri ödemeye zorlanıyoruz. BEN İPTAL ETTİM KURTULDUM SAYILIR DARISI DİĞER ABONELERİN BAŞINA

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön