14 Şubat 2013

Ttnet Olmayan İnternete Fatura Kesilmiş!

08. 2012 ayında evimi taşıdım ve mevcut telefon hattımı ve bu hat üzerindeki adsl hattımın taşınmasını talep ettim. Sanırım 1 ay sonra telefon taşındı fakat adsl taşıma işlemi yapılmadı. Şuan 02. 2013 ve bu 7 aylık sürede Konya telekom müdürlüğüne 15 defa gittim dilekçeler verdim tekrar başvuru formları doldurdum ama artık gitmiyorum çünkü sanırım bir kez daha gidersem bende takla atmamı yalvarmamı felan isteyecekler.


Ben hayatımda böyle amatör bir işleyiş görmedim. 1 gün öncede bana faturalarınızı neden ödemiyorsunuz diye telefon ettiler. 6 aydır ödemiyormuşum. Ben böyle lakayt bir şirket daha görmedim.

Yaşar 33 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar18 Şubat 2013

    "Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır." bilgilendirme : "www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz ile ilgili olarak, 14.02.2013 tarihinde bırakmış olduğunuz bildirime ait araştırmalar devam etmektedir. Sonuçlandığında tarafınıza bilgi verilecektir" mail'ime verdiğiniz cevap bu çözüm yok buradan bu sekilde yazarak okuyuculara benim sorunumu çözmüş gibi göstermenizin anlamı yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön