19 Nisan 2013

Ttnet Olmayan Hizmetin reklamı

Ttnet, reklamını abartarak yaptığı, FİBER internet hizmetini veremediği yerlere bile reklam broşürü bırakıyor. Bunu gören masum halkımız ise (ben ve benim gibi bir kaç kişi) , beyler fiber internet gelmiş koşun diyerek ttnet bayileri yada şubelerine akın ettikten sonra , bulundukları yerde FİBER' in F' sini bulamayınca sinirli ve üzgün olarak oradan ayrılıyorlar.


Personelin memnuniyetsiz davranışlarına zaten diyecek yok. Sorulan sorulara cevap verme yeteneği sıfırın altında. Hal böyle olunca insan ; ya arkadaş bunlar mı getirecek bana FİBER interneti demekten alamıyor kendini. Bari bu hizmet ne zaman gelecek onu söyleseydin değil mi!

İsmail 28 Okunma

Cevaplar

  • İsmail12 Nisan 2014

    sanırım 2015 de cevap dönecekler :)

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön