23 Temmuz 2013

TTNET Olmayan Hizmeti Sattılar!

10/07/2013 tarihinde internet üzerinden başvuru yapıp TTNET yalın internet almak istedim. Telefonda bana geri dönüş yapan TTNET yetkilisi binamın bulunduğu bölgede fiber internet olduğunu o yüzden yalın internet veremeyeceklerini söyledi. Kargo ile fiber internet sözleşmesini ve modemi gönderdiler.


20/07/2013 tarihinde yetkili binaya gelip bağlantı yaptı. Ancak binanın bulunduğu bölgede fiber altyapı yok imiş bu yüzden sözleşmeyi feshettiler ama gelip modemi almıyorlar. Defalarca şikayette bulunmama rağmen dönüş yapmıyorlar.Sanırım modem ücretinden beni mağdur edip,icraya verme çabaları var. TTNET lütfen gel ve modemini geri al.

Ömer 37 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Temmuz 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ömer26 Temmuz 2013

  müşteri hizmetleri sürekli yanıltıcı bilgi veriyor.

 • Ömer26 Temmuz 2013

  henüz firma tarafından dönüş yapılmamıştır.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Temmuz 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön