27 Ocak 2014 #2259495

TTNET Olmayan Borcumu Var Gibi Gösteriyor

İlgili internet hattımı kapama talimatı verdiğimde taahhüt verdiğimden dolayı cayma bedeli çıkarmışlar 200 kusurluk bir fatura. Taahhüt vermediğimi Türk Telekom'a dilekçe olarak belirttim. Kontrol ettiler ve imzam olmadığını teyit ettiler. Aradan 3 ay geçtikten sonra hukuk bürosu aradı ve 200 kusur TL olan çıkardıkları borcu 550 TL olarak ödemem gerektiğini söylediler.


Hukuk bürosuna gerekli bilgileri verdim fakat icra yoluna gideceklerini belirttiler. Herhangi bir taahhüt'ü sözlü olarak veya yazılı olarak vermediğim için içim rahat fakat ilgili konunun kapatılmasını talep ediyorum. Birimler arası koordinasyon problemin dolayı TTNET zaman kaybetmeme sebep oluyor.

Özgür 55 Okunma

Cevaplar

 • Özgür06 Şubat 2014

  Merhaba, Şikayetimle ilgili tarafıma dönüş yaptınız, haklı olduğumu tespit ettiğinizi söylediniz fakat sistem üzerinde hala borç göründüğü için TT Avukat'ı beni arayarak taciz ediyor. Bunun dışında ne kadar borcum kaldığını öğrenmek için TT'yi aradığımda çağrı merkezi bilgi vermiyor. Konuyla alakalı bilgilendirme yapmanızı rica ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Özgür29 Ocak 2014

  Tarafıma henüz geri bildirim yapılmamıştır. Gönderdiğiniz cevap otomatiktir. Bilgi bekliyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön