13 Aralık 2014 #2892860

TTNET Olmayan Borca İcra Takibi Başlattı

2012 yılında kapattırmış olduğum TTNET ve telefon borcu gözükmüş ve evime icra kağıdı gelmiştir. Oysa ben faturalarımı ödeyip kapattırdım borcu ve böyle bir olasılık doğmasın diye olası bir ihtimali düşünerek borcumu yatırdığım bayana bir daha borç çıkar mı ya da ödemem gereken başka bir şey var mı diye sordum ancak kız bana hayır hayır bununla ilgili herhangi bir borç gelmez sizin işiniz bitti dedi. Ancak kapattırdım halde borç gelmiş bana ve bu 2 yılda faiz gelmiş TTNET bununla ilgili bana hiçbir bilgilendirme yapmamıştır.


Yinede kapattırdığım halde netten sorguladığımda borç görünmemekteydi ne ara bu borç çıktı ve faize geçti anlamış değilim hukuksal yolları kullanıp bu borcu ödemeyeceğim.

Şule 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön