02 Ekim 2014

TTNET Öldüğü Söylenen Abone İle Israrla Konuşma İsteği!

Vefat eden babamın üzerine olan telefon ve internet aboneliğini, ilk arandığımız zaman abonenin öldüğünü ve kendisine ait aboneliklerin en kısa zaman oğlu olarak üzerime geçirileceğini söylememe ve müşteri temsilcisinin abone durumu hakkında bilgileri güncelleyip sisteme alacağını söylemesine ve bu geçen sürede babam ile konuşmak için 4 ayrı zamanda telefon edilip her seferinde durumu izah etmemize ve ayrıca geçen hafta abonelikleri üzerime almama rağmen. Bugün TTNET tarafından aranıp babam ile görüşmek istemeleri işin açıkcası bardağı taşıran son damla olmuştur. Bu tip manevi değerlere önem göstermek, tekrar ve tekrar bu hatayı kasti yapar gibi davranmanın açıklanabilecek bir durum değildir.

Murat 1.508 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön