30 Mart 2013

Ttnet Ödenen Tutara Karşılık Alınamayan Hizmet!

Ttnet'ten kullanmış olduğum tarife netlimitsiz 1-8mbps arası olmasına rağmen, son 3 aydır 1 mbps altında hizmet almaktayım. Defalarda müşteri hizmetlerini aramama rağmen bir sorun olmadığını söylüyorlar. Daha önce hız testiyle 6 mbps performans aldığım ttnet ne olduysa 1 mbps altına düştü ve müşteri hizmetleri ,hattımın desteklemediğini söylüyor.


Yan tarafımda ki işletme 8 mbps ile bağlanırken, kendi iş yerimde 1 mbps altında bağlanıyorum. Madem desteklemiyor neden netlimitsiz ücreti olan 65 lirayı her ay benden talep ediyorsunuz?


Tarifemi de düşürmüyorlar ve sonuç olarak almadığım hizmete fazla fazla para ödüyorum. Ya ödediğim tutarı düşürün ya da yeni hat çekin yeter artık!

Ramazan 494 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ramazan31 Mart 2013

    Şikayetime bir ekleme yapmak istiyorum.3 ay önce ttnet tarafından arandım.Hızımı istersem 16mbps çıkarabileceğimi belirttiler.Kabul ettim.1 ay boyunca denedim.Hız testlerinde herhangi bir fark olmadığını yani 6-7mbps arası bağlandığımı farkedince ,arayıp iptal ettirdim.Tekrar netlimitsiz tarifesi yani 8mbps döndüm.O günden sonra hızım 1mbps düştü.Bunu kasıtlı yaptıklarını düşünüyorum.Müşteri hizmetleri her seferinde hattımın desteklemediğini söylüyor.Resmen insanları kandırarak oyalıyorlar.Ben daha 3 ay önce 6 mbps ile bağlanıyordum.İsterlerse artırabilirler ama artırmıyorlar çünkü 16mbps hızını kabul etmedim yani fazladan verilecek 5 lirayı kabul etmediğim için kendilerince ceza uyguluyorlar.Modemden hızımı 1mbps sabitlemişler.yazıklar olsun bu düzene yazıklar olsun ttnet tekeline...

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön