14 Mayıs 2013 #1796570

Ttnet Ödemiş Olduğumuz Borçtan Dolayı Bağlantımız Kesildi, Yetmedi 19 TL Hat Kapama Bedeli!

2 ve 4. aylara ait internet faturamızı 15-20 gün önce herzamanki ödeme noktasından ödemiş olmamıza rağmen , bugün ''borcumuzdan dolayı'' bağlantımız kesildi. Yetmezmiş gibi hat kapama bedeli olarak bir sonraki aya 19 TL yansıtılacakmış. Gidip itiraz ettik böyle bir ödeme görünmüyor dediler. makbuzunu aldığımız ödeme görünmüyormuş.


Makbuzu bulamadığımız için aynı dönemleri bir kez daha ödemek zorunda kaldık (132 TL) . İkinci ödemeyi nasılsa geri alırız o hiç problem değil. Ancak bu 19 TL lik hat kapama bedelini kesinlikle ödemek istemiyorum hele de ortada bizim açık bir mağduriyetimiz varken.

Seçkin 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön