22 Mart 2013 #1701565

Ttnet Ödediğim Paranın Fazla Kısmını İade Etmiyorlar!

Türk Telekom, 2011 yılının ekim ayında iptal ettirdiğim internet hattım için; 2011 ekim-kasım ayı için fazla ödediğim toplam 67,30 TL yi geri ödeyeceklerini söylemesine rağmen 2 aydır ödemiyor. Benden sonra başvuran ve Türk Telekoma iban numaralarını veren arkadaşlarıma paraları 1 haftada hemen iade edildi. Benim geri ödemem, 3 kere Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini aramama rağmen yapılmadı. İadenin yapılmasını bekliyorum.

Bahtiyar 208 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön