23 Ocak 2014 #2251918

TTNET Ödediğim Fazla Faturaların İadesini İstiyorum

Taşındığım için internet nakil talebinde bulundum. Taşındığım yerde internet hattı olmadığı için belli bir süre internet hizmeti alamadım. Fakat bu arada faturalar otomatik ödemede olduğu için benden tahsil edilmiş oldu. Tarifem kampanyalı olduğu için interneti donduramadım. Ben de interneti iptal ettirdim. Nakil talebimle iptal tarihi arasındaki kullanmadığım internet faturaları girişimlerime rağmen iade edilmedi.

Nihat 50 Okunma

Cevaplar

  • Nihat24 Mart 2014

    Müşteri hizmetlerinden 12 Aralıkta hesabıma para iadesinin yapıldığı söylendi. Fakat o tarihteki hesap hareketlerine baktığımda hesabımda öyle bir aktarımın olmadığını gördüm. Hangi hesap numarasına kaç lira yatırıldığı konusunda tarafıma ayrıntılı bilgilendirme yapılmasını istiyorum.

  • Nihat08 Mart 2014

    TTNET'in sorunuma hiç bu kadar hızlı! çözüm getireceğini sanmıyordum. Niye bu kadar acele ediyorsunuz? O kadar işinizin gücünüzün arasında. Dalga geçiyorum tabiki. Vereceği olduğu o zaman acele edilmez. Fatura tahsili ise hiç geciktirilmez ne hikmetse.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön