16 Mart 2013 #1689130

Ttnet Ödediğim Borcumu Ödemediğimi İddia Ediyorlar!

3-4 aydır abonesi olduğum Ttnet'in daima hattın kopmasından ve çözümsüz kalmalarından dolayı sık sık görüştüğüm firma geçen aya ilişkin faturamın ödenmediğini ve bu ayla birlikte 100 tl fatura ödemem gerektiğini belirtiyorlar. Dekontu atmış olan ben kabul edip 50 tl'yi bir daha ödüyorum fakat öğreniyorum ki diğer ödediğim fatura ondan önceki aya aitmiş.


Yani 3 aydır para ödemiyor muşum (nedense kesmiyorlar hattı) bu ödediklerim geçmiş ödenmemiş aylara aitmiş. Ellerimle gidip Ptt'ye ödediğim 2 aylık faturayı tekrar ödemiş olduğumu bilmek beni ziyadesiyle çıldırttı. Kapatmak istedim 200 tl cezai bedel dediler ki ne bağlanıp kullanabildim ne tek bana dedikleri gibi bu ayın borcunu ödedim.

Necati 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Necati16 Mart 2013

    sizi 20 kez aradım.bağlantı kopma sorunumu gideremediniz ve air ties firmasına yönlendirdiniz.onlar da modemi yollayın 20 gün internetasiz kalacaksınız dedi.ben de netsiz durmayım kopmalara katlanayım dedim ve sonunda iptal etmek için aradığımda 200 tl sözleşme için fazladan vermeye razı olmuşken 100 tl yi ödediğim faturaların yerine ödediğimi bilmek beni çileden çıkardı.hukuki her ne varsa yolları deneyeceğim .size bildirdiğim hiç bir şeyre çözüm olamadığınız gibi yönlendirdiğiniz firma da olamadı.ttnet yerin dibine.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön