25 Şubat 2013

Ttnet Numara Taşıma Talebinin Haksız Reddi!

30 yıldır kullandığım telefon hattım işgüzar bir Ttnet bayisinin yalın internet talebim olmadan yaptığı bir tarife değişikliği sonucunda yalın internet isteğim varmış gibi gösterilmek suretiyle telefon hattım 4 Şubat 2013 tarihinde kesildi. Ertesi gün müracaat ederek hattımı açtırmak istedim. olmaz diyerek yeniden sözleşme yaparak hattımı bu sayede açtılar.


Bu internetimi ve numaramı bir başka operatöre taşımak istediğimde telefon aboneliğimin 90 gün olmadığı bahanesi ile numara taşıma isteği reddolundu. Böyle hizmet olmaz bu yapılanları gerek Telekom un gerekse Ttnet in yaptıklarını herkese anlatacağım.

Abdülkadir 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön